(0533) 350 23 66

Sibel Özdemir

Search More

Hakkımızda

Sibel Özdemir Gayrimenkul ve Proje Satış Danışmanlığı

1998 yılında başlayan inşaat sektöründeki birikimlerimizi artık kendi markamız altında siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Konut satış piyasasının en önemli unsuru açık iletişim ,müşteri beklentilerini doğru anlayan çözüm ortaklığı ve en önemlisi güven duygusunu en iyi şekilde müşteriyle paylaşmaktır. Bu nedenle müşteri merkezli çalışma prensipleriyle iş yapış modelleri oluşturan Sibel Özdemir Gayrimenkul ve Proje Satış Danışmanlığı birlikte çalıştığı şirketlerin çözüm ortağı olarak satış süreçlerinin her kademesinde örnek daireden katalog tasarımlarına, reklam çalışmalarından satış ekibinin eğitimine kadar çok geniş bir yelpazede birlikte çalıştığı ortaklarına tam bir çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

20 yıla yakın deneyimin bize kazandırdığı önemli kaynaklardan olan yaklaşık 5000 kişilik müşteri portföyümüzde Ankara’ nın farklı gelir gruplarından bir çok aile halen Sibel Özdemir tarafından satışı gerçekleştirilen konutlarda yaşamaktadırlar ayrıca zaman zaman yeni konut ihtiyaçlarında da tekrar aranan bir isim olmak da işimizi ne kadar doğru yaptığımızın bir referansı olarak göze çarpmaktadır.

2013 yılında kuruluşunu gerçekleştirdiğimiz ve adımızı da referans alarak oluşturduğumuz şirketimiz ile de aynı bilinç ve yaklaşımla müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Saygılarımızla,

Sibel ÖZDEMİR